Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinusra gazdag gyerekek...

Corvinusra gazdag gyerekek járnak?

Figyelt kérdés

#Corvninus
2021. dec. 29. 01:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Éljen a marxizmus!
2022. jan. 4. 16:01
 12/16 anonim ***** válasza:
Fhu te egyáltalán ne menj egyetemre szerintem, max valami olyan helyre ahol divat a tulzott nacinonalizmus
2022. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azt se tudod, mi az, de te okoskodsz. Semmi köze Marxnak a nacionalizmushoz
2022. jan. 4. 19:03
 14/16 anonim ***** válasza:
Gondolom az éljen a marxizmus irónia volt , a liberálisokat szokták marxistának hívni, szerintem erre válaszolt a válaszoló.
2022. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Már hogy hívnák marxistának a liberálisokat? A Szovjetúnió vagy Kína tipikus liberális államok.
2022. jan. 4. 23:16
 16/16 anonim válasza:

Itt nagyon elment egy fura irányba a diskurzus, de azért válaszolnék :D

Nope, nem csak burzsujok vannak és majdnem 5 év alatt egy darab sznob megjegyzést nem csíptem el (vagy én is az lettem kis ösztöndíjasként..)

Van egyfajta 'én corvinusos vagyok' fellépésük, de ez inkább olyan öniróniával van átitva, mint a sotésok "én bezzeg orvos leszek" megjegyzései (kövesd Facen a Sote Memes-t és megérted).

2022. jan. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!