Jo otlet? Muszaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Erettsegi, es tovabbtanulas elott allok.

Nezegetem az egyetemem honlapjat es latom van foszk lehetoseg es ott irja az 2 ev es ha elvegeztem akkor ezt beszamitjak bscbe es akkor a 3.5eves kepzes 'csak' 2 eve.

Igy 4 ev alatt lenne 2 papirom is.

Ezen azert gondolkozom mert nem tudom mennyire birnam az egyetemi tempot, es ha esetleg onnan kihullanek akkor legalabb lesz egy felsofoku kepesitesem.


2021. dec. 30. 14:45
 1/5 Data Scientist ***** válasza:
85%
Ha informatikában gondolkodsz, akkor nézd meg a Bprof képzést is, ez jelentősen könnyítve van a BSc-hez képest, de mégis egyfajta diploma. (Kiegészítő kreditekkel pl. tudsz menni mesterszakra később, ha szeretnél.)
2021. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nem informatika :)
2021. dec. 30. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Bprof mióta ad diplomát? Az a bsc fokozatnál kezdődik, ne hülyítsd már szegényt mert még elhiszi
2021. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nem ez volt a kérdés :D
2021. dec. 31. 06:57
 5/5 anonim válasza:
Igen a FOSZK 2 éves a BSC 3,5 éves. Ha elvégzed a FOSZK-ot akkor a tárgyakat be tudod számíttatni a BSC szak megkezdésekor. Érdemes lehet megnézni a FOSZK, és a BSC mintaterveit, mert itt láthatod, hogy hányt tárgyat tudnál kiváltani. A FOSZK könnyebb szokott lenni a BSC-nél jó ötlet ha be akarod magad biztosítani.
2022. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!