Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Külföldön kezdtem, vajon be...

Külföldön kezdtem, vajon be tudom fejezni itthon?

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtt felvettek egy olasz egyetemre (bölcsész kar) amit 4 évig csináltam csak aztán jött a covid, hazaköltöztem és félbemaradtak a dolgok. Maradtak vizsgák is, nem tudtam befejezni az iskolát.


Magyarországon van bárhol olyan egyetem ami elfogadná ezeket a már meglévő jegyeket? Esetleg felvennének bárhova is így? Be tudnám valahogy fejezni itthon hogy meglegyen a diplomám?


2021. dec. 31. 01:01
 1/2 anonim ***** válasza:
33%

Miért nem nézed meg, hogy hol van ilyen képzés? Miért nem hívod fel az aktuális egyetemet? Ne legyél már ennyire sügér.

Így is van belőlük elég a gyakorin.

2021. dec. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vodafonelive ***** válasza:
100%

Hiaba van uj kredit rendszer, nagyon nehez lesz itthoni egyetemen elfogadtatni az olasz egyetemen tanultak jelentos reszet. Egyszeruen en egy szaktarsamnal lattam, hogy kiment fel evre Finnorszagba egy tarsegyetemre es semmilyen tantargyat nem fogadtak el itthon, pedig ugyan ugy muszaki tantargy volt, meg kellett itthon csinalnia.

Ha mar ennyi evet eltoltottel egy 3 eves alapkezesen miert nem mesz vissza szeptembertol? Gondolom most meg tudsz jelentkezni, az olasz egyetemen pedig ha csak nem valtoztak a tantargyak ismet elfogadtatod azt amiket mar megcsinaltal…

2021. dec. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!