Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vannak egyetemek, amik akár...

Vannak egyetemek, amik akár alap, akár felsőoktatási képzést Távoktatásban indítanak? Felvin indítottam keresést, de azt írja, nincs ilyen. Akkor tényleg egyáltalán nincs?

Figyelt kérdés
2022. jan. 1. 19:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Persze államilag támogatott verziókra gondolok
2022. jan. 1. 19:12
 2/3 anonim ***** válasza:
97%
Nincs.
2022. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én nem vagyok ebben tájékozott, de szerintem nincs olyan egyetem, ahol egyáltalán nem kell bejárni. Lehet, hogy magánegyetemen van ilyesmi, de Magyarországon ilyen szerintem nincs. A koronavírus okozta távoktatás átmeneti helyzet, sokszor hibrid féléveket eredményez, az aktuális politikától és vírushelyzettől függően változik, hogy egyik héten még bejárunk, másik héten már nem.
2022. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!