Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak? Vajon osztályzó...

Mit csináljak? Vajon osztályzó vizsga lesz belőle?

Figyelt kérdés
Ngayon sokat hiányzok mert covidos lettem és utána post covidom lett. Már 145 óránál tartok és most megint nem vagyok túl jó. A jegyeim meg vannak.
2022. jan. 2. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha van eleg jegyed mindenbol akkor nem kell osztalyozovizsga. a maximum hianyzast ne erd el, ami a 250.

jobbulast kivanok!

2022. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A tanároktól függ, ha megvan a megfelelő mennyiségű jegy, akkor lezárnak. Elvileg. Gyakorlatilag viszont számtalai van úgy, hogy osztályozó vizsgát kérnek. Az Eduline-on volt nem olyan régen egy cikk erről, talán egy hónapja, bírósági ügy lett ebből, és a diáknak adtak igazat.

Jobbulást kívánok, vannak poszt covid-dal foglalkozó kórházi osztályok is (a Heim Pál-ban biztosan működik egy), esetleg érdemes felkeresni őket.

2022. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A jogszabály úgy szól, hogyha eléri a 250 órát a hiányzás, és nincs elég jegye. Tehát ha megvannak a jegyeid, akkor le fognak zárni. Néha szokták erőltetni a tanárok, én is olvastam, hogy ebből ügy lett, de ott nem járt be a diák, meg ha bejárt, akkor is csak zavarta a tanítást, tele volt vele mindenkinek a hócipője. Ha egy diák normálisan áll az iskolához, és a tanárokhoz, nem szoktak szívózni. Az iskolának is elég nagy macera megszervezni egy osztályozóvizsgát.
2022. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!