Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kell osztályozó vagy nem?

Marci1992 kérdése:

Kell osztályozó vagy nem?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok/voltam, és egészségügyi alapismeretekből szeretnék éretségizni. Viszont ugyebár nekünk nem volt ilyen óránk, ezért nincs belőle jegyem és ezert osztályozót kéne tegyek! Viszont azt is hallottam hogy ha kihagyok egy évet akkor utánna már bármiből éretségíhetek és nem kell semmiből osztályozót tegyek. Ez Igaz?

2017. máj. 15. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem akkor, ha kihagysz egy évet, hanem akkor, ha van érettségi bizonyítványod. Viszont akkor nem kevés pénzbe fog kerülni. Én inkább letenném az osztályozóvizsgát, és érettségiznék ingyen. Ha az érettségire felkészültél, az osztályozó nem okozhat gondot!
2017. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
A tanulói jogviszony június 30 körül jár le, ez azt jelenti, hogy a következő év októberi érettségire már jelentkezhetsz bármiből! Mivel nem állsz már tanulói jogviszonyban a volt gimiddel. A minimálbér lehet, hogy emelkedik jövőre, az érettségi árak pedig, ahhoz vannak kötve rendelet alapján, szóval idén októberben még olcsóbb lehet, mint jövő májusban! :D
2017. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem következő éve, bocs még abban az évben, elírtam!!!!! :D
2017. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem :D Köszönöm a segítséget :D
2017. máj. 15. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Most voltál középsulis vagy

az vagy? - ha van érettségid,

nem kell osztályozó

2018. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell
2018. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!