Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen irányt ajánlanátok?

Milyen irányt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Életem a földrajz, nagyon szeretem és jó is vagyok belőle. Mindig is vonzott a környezet/természetvédelem, inkább az utóbbi. Esetleg tudtok mondani olyan alapszakokat, amik után eltudok indulni egy ilyen irányba? A földtudományra gondoltam így elsősorban. Bár nem tudom mennyire kapcsolható össze a kettő.. Célom valami nemzetközi természetvédő egyesület lenne a későbbiekben, ha összejön..

2022. jan. 6. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Földrajz szak:

[link]


Környezettan: [link]


Földtudományi szak:

[link]


Természetvédelmi mérnöki szak:

[link]

2022. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom most kapni fogok hideget meleget, de a földrajz-természetvédelem pont az a terület amivel manapság túl sok jól fizető állás nincs. Két természetvédelmi mérnök ismerősöm van és mindkettő pályaelhagyó. Persze szép terület, de megélhetés szempontjából nem sok jót igér.
2022. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!