Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány félév maradhat ki egyetem...

Hány félév maradhat ki egyetemen a kötelező tesi teljesítese között? (SZTE)

Figyelt kérdés
Felsőbb évestől hallottam, hogy ha megcsinálom az egyik félév tesit, akkor utána max egy félévet lehet kihagyni a másikig, ha több kimarad, akkor nem fogadják el. Megnéztem több helyen is, de sehol nem találtam erre vonatkozóan infót, valaki esetleg tudja pontosan, hogy ez hogy működik? Vagy kihez lenne érdemes fordulni ezzel a kérdéssel? Alapjáraton mindennel a to-hoz vagyunk irányítva, de nem vagyok benne biztos, hogy ez hozzájuk tartozik.

2022. jan. 8. 08:22
 1/2 Vortrex ***** válasza:
100%
Mégis hova tartozna egy tárgyal kapcsolatos kérdés, ha nem a to-hoz???
2022. jan. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, én 2. és 5. félévben csináltam, semmi baj nem volt belőle. Akkor csinálhatod, amikor akarod, csak talán ugyanabban a félévben nem lehet többet csinálni.
2022. jan. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!