Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy oldottátok meg a kötelező...

Hogy oldottátok meg a kötelező gyakorlati órák teljesítését munka mellet, mit csináljak, kétségek között élek most ezzel kapcsolatban, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, bocsánat. Járok klinikai labor felsőfokú tanfolyamra. 460 óra kötelező letöltött gyakorlati órát kell teljesítenem 2 év alatt. Namost a tanfolyamból lement már fél év elmélet. Levelezőn végzem egyébként,mert mellette muszáj dolgoznom. Viszont ami a nagy gond hogy nem tudok a tanfolyamhoz köthető szakmai gyakorlatot teljesíteni munkahelyen mivel a legtöbb osztálytársammal ellentétben én nem dolgozom (és szakmai tapasztalat, végzettség nélkül)nem is dolgozhatok úgy mint ők mivel nem vennének fel ilyen területre,tehát engem az iskola közvetít ki egy adott kórházba. Ez rendben is van,nem kell kórházakat keresgélnem,viszont 460 órát letenni egyrészről szabival nem lehet megtenni, táppénzre kicsit hosszú lenne mennem mert valószínűleg kirúgnának munkahelyről ha én hónapokat hiányoznék. Tehát lehet csak azt tudnám hogy ingyen dolgozom de akkor arra az időre el kellene hogy tartson a párom,amit nem tudom hogy bírna-e.

Most lehet sokan azt gondolják hogy minek mentem akkor ilyen helyre,de akárhova megyek kell gyakorlati óra (sőt tanulás szempontjából hasznosabb is mint a sok elméleti órák száma). Tehát valahol így is úgyis el kell kezdenem a tanulást valamilyen területen belül. Senki sem szakmai tapasztalattal megy ki az iskolából. Csak én ugye levelezős vagyok.


Valakinek tapasztalat, ötlet?


Az a baj,hogy hétvégén már labor nem szokott "nyitva" lenni hogy tudjam ott teljesíteni az adott gyakorlatokat.



2017. júl. 12. 14:20
 1/4 anonim válasza:
Megbeszeled a korhazzal, hogy dolgozol, es a pihenonapodon bemesz gyakorlatra.
2017. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na, elintézted ?
2018. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként

hova jársz ?

2018. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már elintéztem igen. Kiléptem a munkahelyemről és elmentem segélyre, ennyi. Nem volt más megoldás. Nekem a cég ilyeneket nem fizetett volna érthető módon, mivel egész mást tanulok mint amit dolgoztam. Nehéz időszak volt mondjuk minden téren. Január végén elkezdtem és május végén befejeztem.
2018. okt. 30. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!