Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Illik vasárnao zaklatni?

Illik vasárnao zaklatni?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok ,gyakornok. A főnököm a külső konzulens és ma éjfélig kell értékelnie a szakdogát az egyetemi online rendszerben.

Szóltam már neki többször is az elmúlt hetekben,de nincs ott az értékelés még mindig.

Ma van a határridő és vasárnap van,emailben nem tudom elérni.

Nagyon gáz,ha sms-t írok neki a céges telefonjára így vasárnap délután? Mert lehet ezen múlna a szakdoga, ha nincs értékelés határidőig,nem mehetek védésre.

23L



2022. jan. 9. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én simán írnék neki. Mondjuk nekem van olyan jó a viszonyom a főnökömmel, hogy bármikor írjak neki.
2022. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ő nagyon magas pozícióban van (azt hiszem talán a legmagasabb amit el lehet érni cégen belül) én pedig csak a gyakornok vagyok,így nem annyira közeli a voszony,viszont ő vállalta el a szakdogámat.
2022. jan. 9. 13:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én felhívnám ilyen esetben,nem bohóckodnék az sms-el, pláne ha többször kerested már.
2022. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen,csak nem szeretném zaklatni így vasárnap..családos ember. Az sms-t is zaklatónak érzem kicsit. Mondjuk a diplomám múlik rajta :/
2022. jan. 9. 13:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyomós indokod van rá.

Én nem foglalkoznék a vasárnappal ilyen esetben.

Igaz,nem is vártam volna eddig.

Kíváncsi vagyok legalább egy bocs, megfeledkeztem róla belefér e neki.

2022. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy hónapja minden héten megkértem.
2022. jan. 9. 13:42
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezen a héten is szóltam,a hét elején.
2022. jan. 9. 13:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel!
2022. jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Soha nem írnék sms-t. Vagy emailben vagy telefonon intézem a dolgokat. A felnőtt cégvezető atyaúristenek is, családdal vagy anélkül. Hívd fel!
2022. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj sms-t hívd fel. Ha nem veszi fel hívd fel újra. Nehogy már emiatt bukjad!
2022. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!