Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE ÁJK-n milyen átlagotok...

ELTE ÁJK-n milyen átlagotok van/ lesz?

Figyelt kérdés
írjátok le légyszi azt is, hogy hányadik évben vagytok.

2022. jan. 10. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Nem én járok oda, hanem egyik tesóm. Utolsó előtti éves, eddig summa cum laude
2022. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
1.év:4, 22
2022. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ötödéves vagyok, abszolutóriumot szereztem az őszi szemeszterben, tavasszal záróvizsgázom : 4,35
2022. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért hozzátenném, hogy mint mindenhol máshol, az online vizsgaidőszakok itt is mindenkinek megemelték az átlagát, szóval nem reprezentatív szerintem, mert 0 tudással és tanulással is kaptam emberek jó jegyeket csapatmunka címszóval. Negyedév második felében jártam, amikor bejött az online oktatás, szóval érdemben sokat nem töltöttem online oktatásban, végig 3,5-4 között volt az átlagom. De amúgy a diplomaátlagba nálunk csak a 9 szigorlat+záróvizsgák eredményei+ szakdolgozat eredménye számít bele, a sima cum laude 3,5-től van, de valószínűleg ritére végzek csak, mert a 9 szigorlatom átlaga olyan 3,7 körül van, ötös a szakdogám, de a záróvizsgáim nem sikerültek túl fényesen, noha még 1 hátravan. Szóval lehet valakinek végig 4 feletti átlaga is akár, ha a 9 szigorlatot (vagy most már valamivel kevesebbet az új tantervben) pocsékul sikerült csak megcsinálnia, és a zv sem szerencsés, akkor nem lesz jó diplomaátlaga, hiába volt 100 vizsgából 90-ben 4-5 körüli érdemjegyekkel. Aztán a szigorlat, ami beleszámított még nekem, abból 3 db szívós jogtörténeti tárgy volt, és nem kell jogásznak lenni ahhoz, hogy tudja az ember, hogy a 100 meg ezeréves jog kb. mennyire kellhet vajon egy gyakorló jogásznak...
2022. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!