Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik informatikai középiskol...

Kyborg kérdése:

Melyik informatikai középiskolát, szakgimnáziumot válasszam?

Figyelt kérdés
Megtaláltam az előző kérdést ebben a témában, viszont a Neumann Jánosról rengeteg rossz kritika található, a Petrik Lajosban meg elvileg fejletlen ez a terület.

2022. jan. 15. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül szerintem egyiket se.
2022. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, mert nincs sok értelmük.


Az emelt informatikai érettségi anyaga a vicc kategóriába tartozik és otthon könnyen tanulható.


Én gimiben inkább a nyelvekre feküdnék rá. Itt nem programozási nyelvre, hanem angolt és németet értek ha az ITn belül szeretnél dolgozni.


Infós középsulik nem adnak sok pluszt. Egyetemen egyátalán nem fog számítani, hogy milyen gimibe jártál előtte. A infós szak gimit egyetem nélkül meg nem érnek sokat.


Ez nem trollkodás, basztatás vagy beszólás. Én ténylegesen így látom a helyzetet. Ha akarod írj privát van és szívesen kifejtem, hogy mért ha pont ráérek.

2022. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2022. jan. 22. 13:48
 4/4 anonim válasza:
A neumannba semmi felekeppen ne gyere putri az egesz, omladozik az iskola és a közösség ill. a tanarok is kutyaszarok.
2022. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!