Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gárdonyi Géza Ciszterci...

Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 09:41
 1/3 anonim válasza:
Ha biztos vagy benne hogy egyetemre szeretnél menni (kivéve művészeti v ilyesmi!!!!) és könnyen tudsz alkalmazkodni a konzervatív elvárásoknak, közösségben a legerősebb, szélsőségekbe nem menő arcodat mutatod akkor neked való hely. Tanulmányban ragaszkodnak ahhoz, hogy jó legyen az iskola átlag és egyetemre menjetek, akkor is ha ez neked nem olyan fontos mert mondjuk ido kozben szakmara szeretnel menni. Egyetemre viszont egyenes az ut innen. Szines hajat, pc-t tetkot felejtsd el. Es jobb ha a ruhatárad is átnézed mert akár ha egy kicsi is ki van a hasadból baszogatnak. A közösségről az a tapasztalatom, hogy nincs nagyon szekálás, még akkor sem ha nem bírnak. Legalábbis az én osztályomban így volt, de mivel én eléggé szétszórt személyiség vagyok éreztem a részükről egyfajta visszautasítást. Nem láttam őket hibázni vagy hülyén viselkedni. Ezt sokan értékelnék bár engem inkább szorongatott. Vannak misék és vallásos programok. A diákok közül sokan aktívan részt vesznek ezekben de a másik fele a társaságnak nem, tehát ha nem vagy vallásos lesz olyan akivel el tudod viccelni a dolgot.
2022. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és a koli az nagyon szörnyű a sok kötelezettség miatt. Szerencsére én nem az voltam, de amiket hallottam…hát le a kalappal előttük, hogy ezt viselik.. nem véletlen,hogy sokan naponta órákat utaznak inkább, mintsem koliba menjenek
2022. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem olyan 2-3-4 voltak a jegyeim. A tanárok NEM néztek le miatta!!
2022. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!