Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem tudom ,hogy pontosan...

Ha nem tudom ,hogy pontosan mivel szeretnék foglalkozni/mit szeretnék solgoznu ,akkor milyen egyetemet szakot válasszak aminek a diplomája több helyre is jó lehet? (Angolból és Töriből emeltezek)

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem tudom, hogy mi legyek akkor én nem iratkoznék be egyetemre hanem helyette elmennék dolgozni.


Mert az a baj ezekkel az egyetemi szakokkal, hogy legtöbbje olyan, hogy ha nem tekintesz rá hivatásként akkor nem fogod tudni elvégezni sem.


Talán gazdasági, turisztikai szak... Ezek több helyre is jók.

2022. jan. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Turisztikára semmiképp, nem lehet vele elhelyezkedni. Viszont egy gazdálkodás és menedzsment jó lehet, emelt töri, angol is jó. Ha sok pontra számítasz és szereted a nyelveket, akkor a nemzetközi gazdálkodás lehet a legjobb. Ezzel a diplomával rengeteg mesterszak megnyílik, bár a gazdmennel is. Szvl valamilyen gazdasági szakkal nem fogsz mellé lőni.
2022. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
60%
Ha nem tudsz leírni egy kérdést sem helyesen. elöször is javaslom a 7.8.osztaly újra elvégzését.
2022. jan. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lol 3as azért durva ,hogy egy mellégépelésért 6 évet visszaküldenél,milyen érzés egyébként internetes grammar nazinak lenni?barátaid ,hogy tolerálják(feltéve ha vannak egyáltalán)
2022. jan. 26. 01:57
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

"Ezzel a diplomával rengeteg mesterszak megnyílik"

Magyarul ez a diploma semmire sem jó...

2022. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Ezt miből sikerült kikövetkeztetned 5-ös?🤣 Először tájékozódj a szakról, a diploma után lehetőségekről, mielőtt egy ilyen állítást megfogalmazol…
2022. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ezt miből sikerült kikövetkeztetned 5-ös?"


Abból, hogy a kérdés foglalkozásról, munkáról szólt, a válasz pedig csak továbbtanulási lehetőségekről...

2022. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!