Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a BGE gazdálkodási...

Szerintetek a BGE gazdálkodási és menedzsment szakja levelezőn jobb vagy a nyíregyházi egyetem gazd. Men. Nappali ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 26. 11:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehát a levelező szak jobb vagy válasszak nappalit . 18L
2022. jan. 26. 11:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Neked kell eldönteni. Hol laksz? Gondolom Pesten. Akkor miért nem oda mész?
2022. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyíregyházi vagyok sajnos
2022. jan. 26. 12:04
 4/9 A kérdező kommentje:
A levelező nagy hátrányt jelent ?
2022. jan. 26. 12:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nyiregyi vagy tehat ott laksz miért mennel levelezore?
2022. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyiregyen nappalira mennék , Pesten levelezőre
2022. jan. 26. 12:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor nyiregyre menj az nem jar koltseggel(lakbér)
2022. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

A BGE mindenképpen többet ér, mint a Nyíregyházi Egyetem. Ha még a Debreceni Egyetemet kérdezted volna, azt mondtam volna, hogy határeset. De Nyíregyházára semmiképpen nem mennék ilyen szakra, ha mehetnél jobb egyetemre is.


A diplomában nincs benne, hogy nappali vagy levelező, és teljesen ugyanannyit ér a két papír.


Viszont attól függ, mit akarsz hét közben csinálni?! Azt, hogy csak úgy lógj, nem javaslom, akkor már jobb a nappali szak. (Eleve levelezőből csak önköltséges van, csak a nappalit fizeti az állam.) Főleg első diplomának, érettségi után, KELL a nappali szakos egyetemista élmény. Ha meg valamit dolgozni kezdesz, és nem szakmai helyen, akkor az a tanulmányaid rovására megy.


Szóval a legjobb ötletem, hogy


1. Gondold át, hogy nem akarsz-e inkább pénzügy-számvitelre menni (de). A gazdmen általános menedzser szak, mindenből van egy kicsi, de semmiből nem leszel kiemelkedő igazán, plusz óriási túlképzés van belőlük.


2. Nyíregyen nem maradnék erre a szakra semmiképpen, akkor inkább nézd meg a Debreceni Egyetemet vagy Miskolcot, ha a BGE túl messze van.

2022. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó ! Nagyon szépen köszönöm a segítséget
2022. jan. 26. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!