Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha megszüntetem a nappali...

Ha megszüntetem a nappali tagozaton a jogviszonyomat egy önköltséges szakon akkor az mivel jár pénzügyeket illetően ?

Figyelt kérdés
Önköltséges szakra vettek fel egy egyetemen és be is iratkoztam 2021 szeptemberében de passzivaltam már az első félévet egy váratlan élethelyzet miatt. Most hogy eltelt fél év rájöttem hogy mégsem akarok járni és szeretném megszüntetni a jogviszonyomat az egyetemmel. Mivel még nem kezdődött el a 2. félév így nem is kellene fizessem az önköltséget előre nem ? Csak azért kérdezem mert kaptam 2 fizetési felszólítást hogy fizetetlen tételeim vannak, s mint kiderült ezek mind az önköltségre vonatkoznak.

2022. jan. 27. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem fizeted be, megszüntetik a jogviszonyodat.
2022. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt ne fizesd be

menj be a tanulmányi osztályra és mondd meg nekik h ki akarsz iratkozni.

Ott ki töltenek egy nyomtatványt veled és annyi.

Ne fizess be semmit mert az a tandíjra vonatkozik és nem fogják visszautalni

2022. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!