Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károlis vagyok levelezős,...

Károlis vagyok levelezős, második féléves. Van még esélyem átjelentkezni nappalira és kolit kérni? Meg milyen kolik közül lehet választani?

Figyelt kérdés

SZEK-es vagyok.


Sohse voltam kollégista, meg csak rosszakat hallottam a kollégiumokról. De a szükség most megköveteli.

Meg cikinek érzem, hogy 28 múltam...


Vélemények, kollégiumi lehetőségek?



2022. jan. 29. 20:16
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja meg a szobatársaktól nagy "félelmeim" vannak, főleg, ahol 3-an vannak egy szobában. Meg fél emeletre 1-2 fürdő.

Ja meg kifelejtettem Pesre járok fel.


Mit gondoltok, mik a tapasztalatok?

Meg Károlisként én csak az Ő oldalukról választhatok?

Mert ott a "Benda Kálmán" kolesz, ami így szimpatikus.

2022. jan. 29. 20:19
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Ide vonatkozó szabályzatok olvasása nem jön szóba? Gondolod, hogy itt csupa kollégista van jelen?
2022. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Boccs, hogy egy az oktatáshoz nagyon is kötődő témában kérdezni mertem.

Jelents.

2022. jan. 29. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Aki egyetemre jár, elvárható, hogy legalább a szabályzatát elolvassa! Bocsi. Egy volt Károlis.
2022. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet átmenni levelezőről nappalira csak ha újrajelebtkezrl az adott szakra és elfogadtatod a tárgyaidat, ez esetben kolit is kaphatsz, pontok alapján.
2022. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Át lehet, ha engedik a tagozatváltást.
2022. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!