Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kell átjelentkezni...

Hogyan kell átjelentkezni másik középiskolába?

Figyelt kérdés

Most írtam meg a felvételit, és nem érzem valami erősnek. Mind a kettő nagyjábó 40 pont körül lehet, talán több. Elsőként az Apáczait jelölöm meg, de szerintem nem lett elég pontom ahhoz, hogy behívjanak szóbelire, pedig onnan könnyen menne.


Így elkezdtem előre gondolkodni, hogy hogyan kerülhetnék át oda 10.-ben. Tudtommal tanév kezdete előtt van lehetőség erre.


Nem sokat tudok az ilyenekről, így tőletek kérek információt, tanácsot.


Tudom, hogy túlságosan előre gondolkodok, de én szerintem ennyi ponttal még nem hívnának be. Minden vágyam oda bekerülni, így igyekszem minden tőlem telhetőt megtenni



2022. jan. 24. 11:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!