Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen ingyenes magyar tanulás...

Milyen ingyenes magyar tanulási felületeket ismertek?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem végzettséget akarok szerezni, csak fejleszteni akarom magam, és nem találok ehhez megfelelő felületeket.

Természetesen a youtube-n ott a lehetőségek tárháza, de ha nem tudom mit is akarok tanulni, akkor nehéz rákeresni.

Nekem nagyon kedvező felület volt a Webuni, ahol szinte minden kurzust kivittem ami érdekel, és emiatt keresek új lehetőségeket.


Esetleg ti ismertek ilyen felületeket?



2022. jan. 30. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

"de ha nem tudom mit is akarok tanulni, akkor nehéz rákeresni"

És akkor mit is akarsz tanulni tulajdonképpen?

2022. jan. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Webunihoz kicsit hasonló,itt is vannak különböző tanfolyamok:


[link]

2022. jan. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es:

Értem ez alatt azt, hogy például ha szembejön egy kommunikációs tréning, akkor azt szívesen elvégzem, de például magamtól nem keresnék rá (rosszabb esetben azért nem, mert magam se tudom, hogy érdekel az ilyensmi, jobb esetben, mert nem tudom miként keressek rá, hogy konyhanyelven legyen elmagyarázva).


2-es:

Köszönöm! :) nem is tudtam, hogy a Google-nek van ilyen felülete is.

2022. jan. 30. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!