Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptun automatikusan számol...

Neptun automatikusan számol tanulmányi átlagot?

Figyelt kérdés

Január 13 óta minden vizsgaeredményem be van írva, tudom kitudom számolni meg is tettem de a neptun-ban a tanulmányi átlagnál valamiért nem jelenik meg.

A TO írja be vagy automatikus?


2022. jan. 31. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csak mostanában jelent meg a végleges tanulmányi átlag. Előtte volt egy idő, mikor kiírta a tanulmányi átlagom, de az nem volt már aktuális egy idő után, mert volt utána még egy vizsgám, amit sokáig nem számított bele, aztán jópár napra teljesen eltűnt a tanulmányi átlagom, aztán tegnap vagy ma végre újra megjelent, de most már minden vizsgámat beleszámítva. Őszintén, nem tudom, hogy automatikusan megy-e a dolog, de szerintem ha az összes vizsgaeredményed be van írva, a leckekönyvben minden oké, akkor szerintem ez nem probléma, és szerintem valószínűleg a napokban majd már meg fog jelenni neked is.
2022. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2022. jan. 31. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
A tanulmányi ügyintéződ írja be az átlagodat. Ha beletelik is még pár napba, neked abból semmilyen problémád nem lesz. A lényeg, hogy a leckekönyvedben szerepel, hogy teljesítetted az összes tárgyat
2022. febr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik átlag számít egyébként? az egyszerű vagy a súlyozott?
2022. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Átlag meg kum.átlag rovat van

Mind a kettőt kellene elméletileg

2022. febr. 1. 12:37
 6/7 A kérdező kommentje:

Jaj félre olvastam bocsi,azt hittem azt kérdezed milyen átlag van

Az ösztöndíjhoz tudtommal a kum. átlag

2022. febr. 1. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi!
2022. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!