Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Madách Imre Gimnázium vélemények?

Madách Imre Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A VII. Kerületi Madách Imre Gimnáziumot tervezem megjelölni, valószínűleg az első helyre írom majd be.

Sokat segítene pár vélemény az iskoláról, kíváncsi lennék a közösségre, tanárokra, az órák hangulatára, stb.

A szóbeli menete is érdekelne.

(Olvastam már régebbi véleményeket, illetve a gimiskola.nhely.hu oldalt is ismerem.)



2022. febr. 1. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 9.es a Madáchban, bárkinek kérdése van írjon nyugodtan. <33
2022. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Madáchos, vagyok, most 11.-es. Összességében szerintem nagyon jó iskola, a tanárok nagy része is teljesen rendben van,ki lehet fogni 1-2 rosszabbat,de alapvetően a fő tantárgyat tanító tanáraimat mind nagyon szeretem. Sokszor mondják a Madáchra,hogy ez humán gimnázium, de ez egyáltalán nem igaz,jó példa erre az,hogy nekünk 9-10.-ben a kémia volt a legnehezebb a magas szintű oktatása miatt(de túlélhető). Viszont összességében a humán és a reál oktatás is erős.

A szóbeli menete úgy nézett ki,hogy húztunk két lapot, bementünk egy terembe vele és "kidolgoztuk". Magyarnál ha jól emlékszem két kép közül kellett választani és arról beszélni, a nyelvinél pedig egy angol/német(ki miből szóbelizik) nyelvű szöveget fel kellett olvasni, és 5 mondatot befejezni. Ezt a szóbeliztetők átnézték később, de alapvetően egy mondatra rákérdeztek, arról kellett bővebben beszélni (szóval ha jó mondatokat írsz, tudod terelni a beszélgetést olyan témákra, amikről jól tudsz beszélni). Ezen kívül azt hiszem volt egy általános beszélgetés magyarul és az adott nyelven is. Összességében egyáltalán nem volt vészes,én örültem, hogy tényleg kíváncsiak a személyiségemre, nemcsak elémraktak egy matek feladatsort pl(más iskolában jártam így).

2022. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!