Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan aki otthagyta a...

Van olyan aki otthagyta a középiskolát és nem bánta meg?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok Akinek csak 8 osztálya van, és nincs szakmája/éretségilye

2022. febr. 1. 22:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Érettségije*
2022. febr. 1. 23:19
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Tudom, hogy nem ilyen jellegű választ vársz, de bírd ki még azt az 1-2-3 évet, a legtöbb pozíció betöltéséhez érettségit kérnek. Ha utána úgy is döntesz, hogy nem tanulsz tovább, jobban jársz ha befejezed a középiskolát.
2022. febr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon megbánnád!!
2022. febr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha tényleg nem bírod, akkor iratkozz át másik suliba vagy járj estire.

Bár nem írtad, hogy hány éves vagy.

2022. febr. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
16 vagyok, 10. osztályos
2022. febr. 2. 06:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
NE hagyd ott!!! Légyszíves!!! Nagy butaságot csinálnál. Még bármi lehet belőled.
2022. febr. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
64%

NE hagyd ott!!! Légyszíves!!! Nagy butaságot csinálnál. Még bármi lehet belőled.


Mi? Munkanélküli büfészakos?

2022. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Fején találtad a szöget... Hogy büfészak-e, azzal kicsit vitatkoznék. Miután elvégeztem az alapszakot, elbizonytalanodtam. Egy idő után már távol kerültem a szakmától, (amihez nem fogsz érteni alapszakkal, de lehet hogy még mesterrel sem,), mert állandóan tanulni kell, és ideiglenesen akartam már csinálni vmi munkát, amíg kitalálom a továbbiakat. Szóval az én hibám is vmilyen szinten. De a tanulás attól még megéri. Csak célirányosan kell csinálni. Jól meg kell gondolni, mit is tanuljon az ember. Az érettségi meg egy jó dolog, tájékozottabb leszel kicsit a világban. A tudás érték.
2022. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én, 16 éves koromban, mert depressziós voltam akkoriban, ráadásul aszociális vagyok, de néhol megbántam, mert azóta csak dolgozom viszont nem fejlődtem tudásban sokat. És kimaradtam a szociális részekből, ami ebben a korban van. Azóta dolgozom de estin le fogom tenni az érettségit. Én azt javaslom munka miatt ne hagyd ott, inkább diákmunkázz mellette és haladsz is valamerre. 19F
2022. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érettségilye, te atyaúristen... Húzz bele a tanulásba, hidd el, megtérül a belefektetett energia.
2022. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!