Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki tanul andragógiát? Lenne...

Ki tanul andragógiát? Lenne pár kérdésem hozzátok.

Figyelt kérdés

Azokhoz lenne kérdésem akik andragógiát tanulnak!Ezt a szakot egyetemen kell tanulni?Fősulin nincs?Illetve milyen érettségid van belőle?Sok helyen ezt látom az egyetemek leírásában:

Érettségi vizsgatárgyak:


kettőt kell választani: biológia v. magyar v. matematika v. történelem v. egy idegen nyelv (angol v. francia v. német v. orosz)



De hogy kell érteni azt h kettőt kell választani?


2010. szept. 10. 15:03
 1/7 anonim válasza:
Nekem unokatesom most végzös ezen a szakon és fösulin tanulja. Érettségije pedig nem emeltszintü. A többire nem tudok mit mondani! azért remélem ez is segitett!
2010. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon jó, mégegy diplomás munkanélküli!!! Tényleg király!!!


Áruljátok már el hogy mért jó ezeket a büfészakokat elvégezni? Azért hogy el lehessen mondani hogy van diploma?

2010. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
majd én döntök h mit miért és mikor mit,hogy csinálok,ok???közöd hozzá?
2010. szept. 10. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Rendben, ne haragudj, nem akartam szemétkedni. Sok sikert kívánok a tanulmányaidhoz, és mégegyszer bocsánatot kérek!
2010. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legalább van,ha nem is ér vele sokat ;D
2010. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül számítható be valamelyik kettő, értelemszerűen a legjobb 2!Nem tudom ebben mit lehet félreérteni?:)))
2010. szept. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a felsorolt tárgyakból kettőt kell választanod (nyilván azt a 2-t, amelyikből a 2 legjobb eredményt nyújtottad), azokból kell számolnod az érettségi pontjaidat.
2010. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!