Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Andragógiát érdemes tanulni?

Andragógiát érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Személyügyi szervezés, menedzsment, pszichológiával egybekötve. Ilyenek. Mit gondoltok? El lehet majd helyezkedni vele?
2011. okt. 11. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nemigazán lehet szerintem ezzel elhelyezkedni, de ha a PTE-FEEK andragógia szakjára akarsz menni, ott mindenki nyalja a seggüket és hatalmas előnyben részesítik a többi szakhoz képest.
2011. okt. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi:D Nem a PTE-ben gondolkodom, budapesti vagyok, úgyhogy ELTE. De az általad adott infók alapján elgondolkodom a PTE-n:D Valami tanács, hogy egy alapvetően humán érdeklődésű emberke hova a csudába menjen tanulni és mit?:)
2011. okt. 11. 10:32
 3/10 anonim válasza:
sajnos nem sokat ér. nekem is olyan van. a munkaadók nem nagyon tudnak vele mit kezdeni.
2011. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Te is a személyügyi szervező szakirányon végezted? Gondolkodtam még BCE-KTK emberi erőforrások szakon. Az is ugyanúgy nudli?
2011. okt. 11. 14:47
 5/10 anonim válasza:

igen, személyügyin. felejtős. a hr-rel az a baj, hogy mindehol építik le a hr részlegeket. multicégeknél, ahol több 100 fő van még ott is zsugorítják-összevonják őket.

és a legtöb cégnél ami mondjuk olyan 30-50 fő, elég 1 db hres is.

ha mindenképpen ez a vágyad egy módon van értelme belevágni, ha gazdasági végzettségként szerzed meg, magyarul tudsz bérszámfejteni is. de ugy sem nagyon sajna.bocs a rossz hírért, de sajnos első kézből tudom szolgáltatni az infót h bukta ez a diploma a munkaerőpiacon.

2011. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond:) Még van időm kitalálni mi legyek. Mondjuk abban biztos vagyok, hogy semmi olyat nem akarok tanulni ami nem érdekel csak azért hogy jól fizető munkám legyen, amit utálok:D Legfeljebb marad a közgazdaság turisztika szakon, ha mással nem is, a két nyelvvizsgával biztos elboldogulok:)
2011. okt. 12. 07:50
 7/10 anonim ***** válasza:

jajj én is így vagyok mint Te,hogy humán beállítottságú vagyok,és ha nagyon nagyon akarnám ,tudnék én orvos is lenni,de az meg hivatás,és csak akkor érdemes csinálni ha szereted is.

én arra gondoltam amit a kommented előtt írtak,andragógia alapszak,aztán emberi erőforrások mesterképzés,de hát eléggé elkedvtelenített,hogy ennyire telített a HR-es szakma:/


MI TÉVŐK LEGYÜNK?

2011. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Közben én letértem egy kicsit az útról, aztán majd meglátom mi lesz belőle. Új személyes érdekeltségeim miatt választom a humánkineziológia alapszakot. Lehet, hogy nem leszek milliomos belőle, de talán segíthetek a megszerzett tudásommal olyas valakin, aki sokat jelent nekem. Ez kissé nyálasan hangzik, de most ez tűnik több szempontból a leginkább kézenfekvő választásnak:)
2011. nov. 21. 15:26
 9/10 anonim ***** válasza:

:S nekem is találj már ki akkor már valamit!:DDD

sok szerencsét amúgy^^

2011. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi:D

Valami pályaválasztási teszteket töltöttél már ki? Nekem az rengeteget segített. A felajánlott szakok illetve foglalkozások közül legalább 5 olyan volt amit szimpatikusnak találtam. Amit végül választottam annak egy rokonszakmája volt a számomra felajánlott listán, az alapján találtam rá teljesen véletlenül erre a humánkineziológiára. Korábban nem is hallottam róla, azt sem tudtam mi ez. Aztán elolvastam, és mintha nekem találták volna ki:) Hozzá kell tenni mondjuk, hogy én egy pár természettudományért is oda vagyok, a biológiáért meg a fizikáért, szóval nem 100%-osan humán érdeklődésű vagyok. Abból a szempontból ez előny, hogy sok foglalkozás közül válogathatok, ugyanakkor ez hátrány is, hiszen minél több dolgot csinálnék szívesebben, annál nehezebb kiválasztani egyet:) Akárhogy is, nehéz ez:D

2011. nov. 21. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!