Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen eredménnyel felvennék a...

Ilyen eredménnyel felvennék a lányomat a Vásárhelyibe? (Csepel)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A központin 38 pontot ért el… (igen, összesen)

Mindhárom szakot jelöljük, de legelsőnek a turisztikát, aztán logisztika, majd kereskedelem.

A jegyei (azok közül, amit kérnek) mind 4-5.

Lenne így esélye elsősorban turizmuson? Kérlek, ha tudsz segíteni, szavazz!



2022. febr. 4. 21:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
5 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha turisztikára nem is de logisztikára biztosan bejut a lányod. Én anno szerettem a VP-t bár ez már 8 éve volt.
2022. febr. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A lányom már a fél iskolával összebarátkozott, mivel odajárt 2 hónapig előkészítőre. Ugyebár körbe is kérdezte, hogy kit hány ponttal vettek fel. A kilencedikes akivel beszélgetett 31 pontot ért el, hármas jegyei voltak… nem tudom, hogy ez volt e a legrosszabb, viszont felvették turizmusra. De még ígyis rezeg a léc.

Egy fiúval is beszélt, neki meg ugyanúgy 38 pontja lett, mint a lányomnak, és szintén turisztikára vették fel. De ő már idősebb, régebben volt.

Mindenképpen írni fogok, hogy mi lett és hogy sikerült pl. a szóbeli.

De ugye az, hogy felvették csak áprilisban derül ki…

2022. febr. 5. 09:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A kérdést feltevő vagyok másik fiókról. A lányom felvételt nyert turizmusra! Köszönöm a segítséget.
2022. ápr. 28. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert a Vásárhelyihez!
2022. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!