Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanulmányi bizottság és a...

A tanulmányi bizottság és a tanulmányi hivatal egy és ugyanaz?

Figyelt kérdés
kaptam az egyetemről egy hivatalos iratot, a fejlécen az szerepel, hogy az egyetem tanulmányi bizottsága által meghozott döntést tartalmaz, aláírásként a tanulmányihivatal-vezető neve van rajta, de a tanulmányi bizottság pecsétjével, és alul az áll, hogy a dokumentumból rajtam kívül másolatot kap még a tanulmányi hivatal és az irattár.
2022. febr. 6. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz!
2022. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz. A bizottság dönt, a hivatal adminisztrál.
2022. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem gondoljátok, hogy az egyetemi tanulmányihivatal-vezető összekeverte a dolgokat, és igazából az OKTATÁSI hivatalt (az az országos) akarta írni a tanulmányi hivatal (egyetemi) helyett, ami másolatot kap a doksiból?
2022. febr. 6. 15:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és akkor mi a különbség a tanulmányi hivatal és az irattár között?
2022. febr. 6. 16:27
 6/10 anonim ***** válasza:
A Tanulmányi Hivatal feltehetően nem azért kapott másolatot, hogy iktassa, csak hogy tájékozott legyen, hogy hogyan áll az ügyed, az irattár dolga a megőrzés.
2022. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

akkor egy uccsó kérdés, és bocs, ha hülye: jó értem, hogy akkor az oktatási hivatal (az országos) nem kapott ebből a dokumentumból?

amennyiben a TH-s nő nem írta el.

2022. febr. 6. 18:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, Nem kapott. Mi a francnak kellene nekik a te papirod???
2022. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát mert ebben írták meg, h. kirúgtak az egyetemről, csak azért.
2022. febr. 6. 21:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Az elbocsátás tényét a Tanulmányi Hivatal munkatársai vezetik be a FIR-be (Felsőoktatási Informatikai Rendszer), így lesz látható az állami szervek részére is.
2022. febr. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!