Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egyetemen buktam egy olyan...

Ha egyetemen buktam egy olyan tárgyból, amire nem épül a továbbiakban semmi, azt tetszés szerint "bármikor" felvehetem újra?

Figyelt kérdés

Bővebben:

Még a 2021-es tavaszi félévben buktam egy tárgyból. Csak a tavaszi félévek során szokták meghirdetni, tehát most lehetőségem lenne újra felvenni, de, hogy őszinte legyek, most inkább nem foglalkoznék vele. A tanulmányok szempontjából kötelező, nem szabadon választható, viszont gyakorlatilag semmi sem épül rá a továbbiakban.

Ez azt jelenti, hogy a tanulmányaim végéig bezárólag bármelyik tavaszi félévben felvehetem, amikor én akarom, a lényeg, hogy meglegyen?



2022. febr. 6. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan.
2022. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Így van.
2022. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez pontosan így van. Figyelj azért arra, hogy ne a legvégére hagyd, hiszen ha van 3 tárgyfelvételi lehetőséged és az utolsó félévben veszed fel, akkor csúszol tovább és csak ez a tárgyad fog maradni. Érdemes egy évvel végzés előtt és akkor még utolsó évben mindig ott a 3. lehetőség, ha úgy alakul.
2022. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2022. febr. 6. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!