Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb vendéglátós...

Melyik a legjobb vendéglátós egyetem?

Figyelt kérdés

Pár kérdésem van.Vendéglátó egyetemre szeretnék továbbtanulni pincér szakra és persze italokat szeretnék csinálni egy rendes normál étteremben.Kerestem egyetemeket de nem tudom melyik a legjobb:/ nem akarok rossz egyetemre menni hogy küzdök mennyi pontszámot érjek el hova vesznek fel és nem akarok potyára küzdeni. Mindig is jobb iskolákban szerettem menni ahol érdemes járni. Tudnátok nekem mondani jó egyetemeket melyikre érdemes menni arra a szakra ahol barátságos és az embereket elfogadják pl külső, szexualitás vagy akármi? Hogy néz ki az órarend? Mi a véleményetek arról az egyetemről?


Köszönöm a válaszokat ^^



2022. febr. 6. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyományosan a BGE-KVIK ennek a legismertebb intézménye, de – pincérkedéshez nem kell egyetemet végezni. Étteremvezetéshez már elgondolkodnék egy alapszakon, bár igazából ahhoz se kell. Pincérnek meg végképp nem.
2022. febr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Annyira alja munka a pincérkedés, szar, be nem jelentett fizetéssel, hogy ha meg is tudnák, hogy diplomásként 1200-1500 ft-os órabérért melózól nap 10-15 órát, ki is röhögnek.


Pincérnek már bárkit felvesznek, mert annyira nincs palimadár.

2022. febr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jav.

naponta

2022. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!