Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legjobb vendéglátós...

Melyik a legjobb vendéglátós suli Budapesten? Gundelt vagy a Dobost ajánlanátok inkább?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam hogy a Gundel a legnépszerűbb de kiváncsi lennék a ti véleményetekre egyébként pincér szakra szeretne jelentkezni a barátnőm. Írjatok mindeeeent

2014. jún. 2. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:

A Gundel sokkal jobb! Sok szálloda, étterem, nem is hajlandó más iskolából jövő pincérekkel foglalkozni. SZKTV döntőn az elős, második és negyedik helyezett lett a Gundel három tanulója, szakácsoknál is miénk volt az első két hely.

Az iskola elág szörnyen néz ki, télen huzatos, most meleg, de a tanárok normálisak, szigor van, de van színvonal. Ide gyere!

2014. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszii a válaaaszt ^^
2014. jún. 9. 22:21
 3/7 anonim válasza:
Talán RÉGEN a Gundel volt a legjobb.. de most mindenki a Dobost válassza. Nem hiába!..Gundel: nagyon rossz közösség, nagyon rossz tanárokkal. -Állítólag.- Én szeptemberbe kezdem a Dobost:)
2014. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Válassza...


Menj csak a Dobosba, jó lesz az neked.

Csak egy országos/nemzetközi versenyt mondj, ahol a Dobos megelőzte a Gundelt az idén!

A legszámottevőbb az SZKTV verseny:

Pincér szakmában 1. 2. és 4. hely

Cukrász: 4. hely

Szakács: 1. és 2. hely.


Dobosos még a dobogóra sem került, egy cukrász jutott a döntőbe tőlük, ő sem szerepelt jól.


[link]


Itt ellenőrizheted. Alul van egy Excel fájl az eredményekkel.


A munkahelyem nem hajlandó tőletek alkalmazni senkit. Eleve kizárt, ahogy a Szamos és a Giorgo is.


De sok sikert neked, az épület sokkal szebb. Az is valami


[link]

2014. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hidd válasza:

Szamos a régi csepeli vendéglátóipari

mindegyikbe gundeles bizit kapsz mármint 2014 ig igy volt most nem tudom de a csepelibe jó a pincérképzés

2015. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
En voltam az aki azt irta, hogy szeptemberbe kezdek a Dobosba. Oszinten szolva eletem legnagyobb csalodasa ez az iskola. Ha tehetnem minnel messzebb futnek tole. Nagyon rosszul erzem ebben a kozossegben magam.
2015. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Gundelt szerintem nagyon kerüld el.

A tanárok igazságtalanok.

Ha oda mész, nagyon meg fogod bánni.



Szerintem a Dobos a legjobb suli a vendéglátó iskolák közül. Nem véletlen, hogy ekkora túljelentkezés van.

2015. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!