Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a szóbeli érettségivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 14:46
 1/5 anonim válasza:
100%

Számomra a közép szintű pozitív volt az emelt szintű pedig negatív.

A közép szintű érettségi a saját iskolámban volt, a saját tanáraim "feleltettek". Mindenki segítőkész volt, a vizsgabiztos nem figyelt.

Emelt szinten érettségiztem földrajzból. Másik gimiben volt megtartva, más tanárokkal. Elég gúnyosak voltak, direkt arról kérdeztek, amit látták, hogy nem annyira tudok, majd összenevettek rajtam. Elég gáznak éltem meg akkor, de kárpótolt, hogy így is jó eredménnyel végeztem.

2022. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Két emeltet is csináltam, mindkettő pozitív volt, kedvesek voltak, segítőkészek, magas pontokat kaptam. A középszintű meg szinte szóra sem érdemes. Nem volt gond.
2022. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Segítőkészek a tanárok szóbelin?
2022. febr. 10. 16:00
 4/5 anonim válasza:
100%

Első vagyok

Szerintem igen. Sokkal kedvesebbek voltak, mint gondoltam. Próbáltak nyugodt, közvetlen légkört teremteni és tényleg segítőkészek voltak.

Emelt érettségin sem voltak egyébként gonoszak vagy szigorúak csak nem voltunk egy hullámhosszon. :D

2022. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, nagyon könnyű, aki nem sötét, mint az éjszaka, az röhögve leérettségizik, alsó hangon 4-esre vagy nagyon min. 3asra.

Jófejek, segítenek, eleve nincsenek nehéz dolgok egy középszintűben. Akinek gondot jelent, az ássa el magát, mert sokra nem fogja vinni az életben. Ez a kőkemény valóság, lehet megsértődni. Közben pedig szétnézni, hogy ismerünk-e olyan embert, akinek csupa 2-es, 3-as lett az érettségije és elért valami komolyabbat is.

2022. febr. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!