Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai gimnáziumról vélemények...

Óbudai gimnáziumról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én a négy évfolyamos francia tagozatra szeretnék jelentkezni, szóval elsősorban ehhez kapcsolódó válaszokat várok, de minden egyéb vélemény is érdekel, ami a sulihoz köthető. :)

2022. febr. 11. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A 4 évfolyamosok ott elég gyenge osztályok. A tanárok között van 1-2 jó, de inkább közepesek. Egyetemi továbbtanulás szempontjából viszont onnan is simán be tudsz kerülni nagyobb ponthatárú szakokra is, az inkább múlik rajtad és a hozzáállásodon, mint a gimin!


Én 2015-ben végeztem ott, azóta valszeg nyugdíjba ment jó pár tanár. Én németre jártam, de tudom, hogy franciából, volt egy jó/erős tanár.

2022. febr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Franciából, amikor én végeztem nem volt sok jó tanár. Egyre emlékszem, aki tényleg fel tudott készíteni franciából, és elég keményen is tanított.

A tanári kar közepes szintű, ahogy az előttem lévő is mondta, nincsen nagyon kiemelkedő tanár, aki fel tudna úgy készíteni az érettségire, hogy ne kelljen nagyon sok plusz órát beleölnöd a tanulásba.

De ettől függetlenül, amikor én végeztem az egész évfolyamból azért bejutottak a Corvinusra, Eltére, BME-re, BGE-re. Természetesen rohadt sok belefektett idő függvényében. :)

2022. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. febr. 15. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!