Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Berzsenyi Dániel gimnáziumma...

A Berzsenyi Dániel gimnáziummal kapcsolatban 2020-ban milyen volt a pont határ, és a szóbeli (föleg a Biologia-Kémia osztály érdekelne?) Milyen a társaság ? Fel szerelt-e iskola? Vélemények,Tapasztalatok thank you very much<3

Figyelt kérdés
Tudom már sok ilyen fajta kérdés volt csak a Biosz Kémiával kapcsolatban semmit nem találtam.

#gimnázium #XIII. kerület #Berzesnyi Dániel #Magyar gimik #13.kerület Gimnázium
2021. júl. 11. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Tavaly 128pont volt a behívási ponthatár szóbelire. Azelőtt 115, előtte 114pont.


Vélemények terén esetleg ezt az oldalt csekkold: [link]


Pontok szempontjából pedig ezt (a kalkulátor részt):

[link]

2021. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hupsz, elrontottam. 124pont volt tavaly, NEM 128!. Azelőtt pedig 118pont. 2019-ben volt 115.
2021. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Berzsenyiben végeztem B-osztályosként, de 10+ évesek a tapasztalataim, még Gulyás Marcit is láttam érettségire készülő diákként :) Ennyi idő távlatából csak jó emlékeim maradtak a BDG-ről. Én az osztály fizika tagozatára jártam ugyan, de alig volt határvonal a két térfél között, a legtöbb barátom a bioszosok közül maradt meg. Nem tudom, mennyit változtak a dolgok azóta, egy évtized hosszú idő egy iskola tanári gárdájára és anyagi helyzetére nézve, de ha maradt valami az akkori étoszból, akkor nagyon rossz hely nem lehet. Számomra a szigor és szabadság ideális elegyét biztosította.
2021. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Idén az ideiglenes rangsorban az 56. jelentkező volt az utolsó bejutó biológia-kémia tagozatra.

[link]

A linken lefelé görgetve az intézmény középfokú beiskolázási adatainál lehet megtalálni, 2021/2022. tanévre szóló középfokú beiskolázási adatokra kattintva:

Amíg aktív a link meg tudod azt is nézni hány pontja volt az utolsó bejutónak 2021-ben:

[link]

2021. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi tapasztalatokat és véleményeket.

Még egy utolsó kérdésem hogy szakkörök vagy esetleg sport klubok vannak a BD gimnáziumban?

2021. júl. 20. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit későn érkezik a válasz, azt hiszem, lehet még hasznos. Vannak szakkörök a berzsenyiben, azonban a járványhelyzet jelentősen korlátozta ezek számát.


van egy vitaklub, amelyet egy diák indított el, ez azóta is működik. ezen kívül matek, illetve fizika szakkör, kémia önképzőkör (kísérletezés, kísérletelemzés), ha jól tudom, zenekar is működik most. volt régen színjátszókör, ez ha jól tudom, felbomlott mostanra. van még eszperantó, illetve rajz szakkör is.


sportklub nem igazán van, délutáni testnevelés óra keretén belül van lehetőség röplabzádni, kosarazni, illetve talán atletizálni.

2021. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!