Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a bodajki Hang-szín-tér...

Milyen a bodajki Hang-szín-tér gimnázium?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok írni véleményt a fentebb említett gimnáziumról? Grafikai szakra jelentkeznék. De a mozgókép- és animáció készítés is érdekel. Illetve milyen az oktatás? Milyenek a tanárok? Nehéz a felvételi? Mennyire nehéz bejutni? Milyenek a közösség? Az érettségitantárgyakra is ugyan olyan hangsúlyt fektetnek, mint a felvett plusz tantárgyakra? Mennyire készítenek fel a továbbtanulásra? Milyenek a szakmaitantárgyak? Általában hány óra van hetente? Vannak-e egyéb programok? Válaszotokat előre is köszönöm.

2022. febr. 12. 08:24
 1/2 anonim válasza:
Hát ez engem is érdekelne mert majd én is oda szeretnék menni
2022. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 -Hjwest- válasza:

Az oktatás véleményem szerint k*baszott jó.A jelenlegi tanároknál jobbat nem is kívánhatnék.A felvételin meg ne aggódj.Nem a jegyeidet nézik.

Na igen,az óraszámok.

Hát valjuk be.G*ci sok van.

Nyilván mert egy hétnyi anyagot három nap alatt nem lehet leadni pár perc alatt,de amúgy elviselhető.

És csendben jegyzem meg hogy valami rohadt sok program van.

Amúgy zenész vagyok,k*rvára fogalmam sincs a képzős dolgokról,de amennyire én értek hozzá az is jó.

2022. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!