Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes a Corvinusra menni...

Érdemes a Corvinusra menni mesterszakra? Attól félek, hogy ha nem érem el a 4-es átlagot, átraknak fizetősre, amit nem tudok fizetni.

Figyelt kérdés
A tandíj 470 ezer félévente

2022. febr. 12. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy matek szakon 4-es átlag alatt át tennének. Még a leggagyibb szakokon is 3,5 a határ azt hiszem.
2022. febr. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1: azt vedd figyelembe, hogy ez nem állami, hanem Corvinus ösztöndíj
2022. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, mert most átszervezték a rendszert. Nem állami már.
2022. febr. 13. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaa, bocs, akkor félreértettem.
2022. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért nem is jelöltem meg Bsc-re, nem kell nekem ez az extra stressz az életembe. A 3,0-t bőven elég tartani, meg az se mindegy, hogy 220 ezer vagy 470 ezer egy félév.


Egyébként azt mondják, hogy szinte mindenki tartja ezt az átlagot, de akkor a Corvinuson vagy mindenki zseni, vagy nem túl nagyok az elvárások.

Az előbbit fixen cáfolom, tekintettel arra, hogy milyen volt osztálytársaim járnak oda, azt sem gondolom, hogy ennyire keveset kérnének a Corvinuson. Tehát marad az, hogy virágzik arra a Diákhitel.

2022. febr. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!