Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy kell be adni a közép...

Hogy kell be adni a közép iskolás bizonyítvánnyom?

Figyelt kérdés

[link]

E felvi sárga felkiáltójelet tett a dokumentum menüponthoz és van egy olyan rész, hogy közép iskolás bizonyítvánny.

Nekem 9-10-11.osztályról van még csak.

Akkor ezt a hármat kell most 15-e előtt be küldenem? Ha igen hogyan? Rendes papír bizonyítványt fény másoljam vagy a krétábol töltsem le pdf-ben és azt töltsem fel a felvire?


2022. febr. 13. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szkenneld be (vagy jól láthatóan fotózd le) és úgy töltsd fel felvibe. JPG vagy PDF formátumban töltsd fel.


"Krétából töltsem le pdf-ben és azt töltsem fel a felvire?"

Őszintén, én nem tudom, hogy pontosan a pdf-es bizi hogy néz ki, szóval én erre nem tudok mit mondani, én a rendes papír bizonyítványt szkenneltem be anno.

2022. febr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a 3 év eredményeit feltöltöttem, hogy júniusban csak az utolsó évet kelljen.


Kizárólag a hivatalos bizonyítványt fogadják el, a kréta igazolása nem jó!!

2022. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 qkker1 ***** válasza:
Azért középiskolát végzettként ezt illene tudnod! Nem mellékesen ezzel a helyesírással melyik középiskola nem buktatott meg?
2022. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fel vagyok mentve helyesírásbol nem osztályozhatják😆
2022. febr. 13. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!