Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelenléti tanítás alatt...

Jelenléti tanítás alatt szabad a tanároknak classroomot használni?

Figyelt kérdés
Most szóltak az osztálytársaim, hogy akik nem írták meg az előző dolgozatot, azok holnap első órában fogják (nem szokott lenni hétfőn első óránk), de nekem nem jelzett a classroom, hogy a tanár ezt kiírta. (mivel jelenléti van, így le is töröltem)

2022. febr. 13. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Ha tanultál az előző alkalomra alapból, akkor holnap reggel is menni fog az a dolgozat.


Classroom-ot meg tedd vissza a gépedre. Még nincs vége a covid járványnak.

2022. febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem tiltja semmi, sőt ha okosok és ügyesek a tanárok, akkor élnek is a lehetőséggel.


Például nálunk egyetemen nagyon hálás dolog, hogy a moodle rendszert továbbra is használjuk, mert így egy helyen van minden anyag, lehet követni a tanmenetet, lehet rendszerezni a dolgokat, és nagy segítség, hogy nem kell mindent azonnal letölteni és eltenni. Plusz jópár tesztet, vagy gyakorló feladatsort is készítenek, ami szintén segíti a felkészülést. Szóval, ha jól van kihasználva, szerintem abszolút jogos a használata jelenléti oktatásban is.


Más kérdés, hogy én sem kaptam meg mindig időben a classroom értesítőket, hiába kértem e-mailben is az üzenetküldést - ezt viszont jelezni kellene, hiszen nem lehet egész nap lesni, jött-e valami üzenet egész félévben. Üzenetküldésre használjatok valami mást, pl watsapp, viber, messenger, ami biztosan értesít mindenkit időben.

2022. febr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
igen, minden joga meg van hozza
2022. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szeptember óta a classroomot használjuk a házi feladatok feltöltésére. Nekem nagyon sokat segített a hiányzáskor naprakész voltam az iskolai tananyaggal.


Kérdésedre a válasz: igen szabad a tanároknak a classroomot használni

Megjegyzés: Az én matektanárom nagyon profin teszi fel a feladatokat. Igaz három házi hiány után egyest ad.

2022. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!