Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz a szóbeli...

Mennyire nehéz a szóbeli érettségi a Felgimiben?

Figyelt kérdés

Idén fogok érettségizni és - bár él még bennem egy kis remény, hogy idén is elmaradnak a szóbelik (petíciót tessék aláírni!😂) - a szóbelitől nagyon tartok sajnos. Sosem ment és mivel már évek óta nem vagyok benne aktívan az oktatásban (külföld, gyerekvállalás...) azt sem tudom, hogy meg tudnék-e mukkanni ebben a helyzetben.😫 Szóval aki a Felgimiben érettségizett még 2020-2021 előtt, leírná a tapasztalatait nekem a szóbelivel kapcsolatban?:)

Köszönöm szépen!



2022. febr. 19. 22:49
A kérdező szavazást indított:
Nagyon nehéz!
Egyszerű!
Jófejek a tanárok, segítenek.
2 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Erről az iskoláról nem tudok nyilatkozni, de általánosságban eltudom mondani hogy ez inkább tanár függő. Ha minden tételt kidolgozol és a lényeget elmondod nem lesz gond. Lesz felkészülési időd, az idő alatt össze tudod magad szedni. Töriből kapsz atlaszt, már abból is rengeteg információt ki tudsz gyűjteni, nyelvből szótárat. Tehát azért lesz mihez nyúlni. Általában a tanároknak nem az a célja hogy buktassanak, hanem igyekeznek segítőkészek lenni.
2022. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!