Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha mesterképzésre felvesznek...

Ha mesterképzésre felvesznek államilag támogatott helyre, akkor minden tárgyat ingyen hallgathatok?

Figyelt kérdés

Az alapszakom más volt, mint ami a mesterszakom, de a kreditátviteli bizottság befogadta, 3 tárgyat kell lehallgatnom pluszban. Ezekért kell majd tandíjat fizetni, ha államilag támogatottra vesznek fel?


Olyanok válaszát várom, akik szintén MA-ra mentek (államilag támogatottra) és más volt az alapszakjuk, mint a mesterszakjuk.


2022. márc. 1. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen, egy bizonyos kredit mennyiségig.
2022. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
3 tárgy remélem nem lépi túl? ez nem plusz a szakomon felül, hanem ami a szakhoz kell, mivel más volt az alapszakom, h. meglegyen.
2022. márc. 1. 15:43
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Honnan a faszból tudjuk? TVSZ vagy TJSZ a barátod.
2022. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
akkor minek szólsz hozzá? tök felesleges, és velem kapcsolatban ezt a trágár hangnemet felejtsd el, normálisan kérdeztem! odaírtam olyanok válaszát várom, akik érintettek.
2022. márc. 1. 15:47
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
kérdező, tényleg nem bántásból, de ha te valóban bachelor fokozattal rendelkezel már, akkor kéne tudnod tájékozódni az egyetemed honlapján... Lehet, hogy a 3-as kicsit karcosan írta, de maximálisan igaza van.
2022. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ez egy kérdezős oldal, tapasztalatokra voltam kíváncsi, nem provokációra, el lehet menni a kérdésem alól, ez már off.
2022. márc. 1. 16:03
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem te voltál az, aki megkérdezte, hogy hogyan finanszírozzon 2 félév mestert? :D Ott is keményen toltad, alap dolgok nem mentek, majd elkezdtél támadni a válaszadókra.
2022. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem, nekem van támogatási időm.

alapdolgok (egybeírjuk!)

2022. márc. 1. 17:50
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Mondatot nagy betűvel kezdünk, a mondat végét írásjellel zárjuk le.
2022. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9


nyilván lövésed sincs a netnyelvészet vonatkozó tanulmányairól, merthogy fórumokban, sms-ben, csetben, informális mailben, közösségi posztokban és kommentekben teljesen elfogadott a kisbetű, a rövidítés, de ez nem helyesírási hiba, ellenben a külön- és egybeírással.


én mindig kisbetűvel írok ilyen helyeken!

2022. márc. 1. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!