Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Támogatnátok az ünneplő...

Támogatnátok az ünneplő mindennapos viseletét a magyar iskolákban?

Figyelt kérdés

Támogatnátok, ha nem csak alkalmakkor, hanem minden nap kötelező lenne a fehér ing/blúz, fekete nadrág/szoknya viselete a magyar iskolákban úgy, mint ahogy például Fehéroroszországban van?


Tehát nem egyenruha, hanem az ünneplő lenne a kötelező. Ez azt jelenti, hogy az, hogy alkalmi ruha, és fekete-fehér, az adott, de ezen belül lehet variálni.


17/L +1 szavazat az igenre!



2022. márc. 2. 10:15
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
én nagyon is támogatnám hogy itthon minden iskolába kötelező legyen az ünneplő ruha és mindennap azt kelljen viselni. fiuknak fehér ing és sötét nadrág lányoknak fehér blúz és sötét rakottszoknya. szerintem csinos és egységes lenne plusz nevelő célzattal is bírna ami szerintem nem ártana.
2023. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Én fiúknak teljes fekete-fehér öltönyt mondanék nyakkendővel, amin az iskola címere van.


Lányoknak ugyanezt kosztümmel, ahol a blézer nem kötelező, de nekik is lenne iskolai címeres sáljuk.

A szoknya inkább ceruzaszoknya, de lehetne rakott is.

2023. ápr. 8. 07:45
 23/24 anonim válasza:
ez is jó kedves utolsó. nem mindegy a megjelenés hanem nagyon is számit. én munkahelyeken is kötelezővé tenném ezt az öltözködési stilust.
2023. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Megtanultál-e már vasalni a kérdésed feltevése óta?
2023. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!