Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen van mindennapos...

Egyetemen van mindennapos testnevelés?

Figyelt kérdés
Ha igen, ki lehet váltani egyesületi igazolással?

2020. aug. 21. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nincs.
2020. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Mindennaposról nem tudok. Annó a BME-n kötelező volt 2 vagy 4 félév tesi (0 kredit, választható sportok), de az szerintem jó volt, legalábbis én szerettem. Aki egyesülettől hozott igazolást, kiválthatta.
2020. aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Ki lehet váltani igazolással, de nem mindig érdemes, egyetemen rengeteg féle sport közül tudsz választani, mint egy másik kérdésnél is írtam: "Te választod meg a sportot, nálunk vagy 50 féle sportból lehet választani, szóval nem a tipikus gimis hajítsd el a kislabdát, vagy ilyenek. Kosár, foci, röplabda, floorball, falmászás, úszás, karate, sárkányhajózás, vitorlázás, stb, nálunk ezek vannak. Szóval egyáltalán nem vészes."


De egyébként igen, ki tudod váltani egyesületi igazolással.

Az egyetemi tesi egyébként heti 1 alkalommal 90 perc és az se olyan intenzív, hogy levegőt ne kapj utána.

2020. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk nem volt kötelező de lehetett igaz nem minden nap volt, amúgy minden sport 1 kreditet ért.
2020. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk eleve csak választható volt.
2020. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!