Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-n van szülésznő képzés?...

SZTE-n van szülésznő képzés? Vagy még hol indul?

Figyelt kérdés

Jövőre érettségizek,és eldöntöttem,hogy szülésznő leszek.Olvastam a felvin,hogy szegeden is indul ilyen képzés,de mikor a honlapra léptem nem találtam,hogy,s mint, merre ,meddig.Természetesen csak főiskolai képzés érdekelne,nem OKJ-s.Esetleg hol lehet még tanulni Nyíregyházán és Pesten kívül??

Ha éppen most tanulsz szülésznőnek,vagy most fejezted be,kérlek írd le a tapasztalataid!

Köszönöm


2010. szept. 12. 15:11
 1/4 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy itt nincs szülésznő képzés. Egyik csop.társam annak akar menni és úgy tudom hogy, ő Pécsre megy.
2010. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pécsen sincs. A PTE kihelyezett szülésznői szak Szombathelyen van.

Debrecen, Pest, Szombathely és talán még Győr. /én a győrivel vagyok így mint te/ :D

2011. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg ?
2017. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Győrött a Széchenyi Egyetem?
2017. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!