Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veszprémi Vetési Albert...

Veszprémi Vetési Albert Gimáziumról vélemény?

Figyelt kérdés

Eddig angolt tanultam, szóval a németes osztályok kizárva. 3 szakot néztem ki magamnak: emelt angol, angol-spanyol, általános. A sorrendet még nem tudom, hogy melyiket hányadik helyen fogom megjelölni. Erről a háromról valaki tud valamit mondani? Tanárokról, osztálytársakról, elvárásokról és követelményekről stb. Pozitív-negatív, bármi jöhet.


Előre is köszi!



2022. márc. 5. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
A „konkurens” tanulója voltam, de odáig elhallatszottak a rémhírek, hogy a Vetésiben eléggé megfeszülnek a tanárok meg a diákok is, hogy kergessenek minket…persze nem biosz szakon, ott ők a legjobbak. De akár az angol, akár az általános, inkább a Lovassyt ajánlom :D
2022. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Lovassyval csak annyi bajom van, hogy a sport mellett nem lenne szabadidőm, ha oda mennék. De köszönöm szépen a választ!
2022. márc. 6. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Angol-spanyol szak nincs a Vetésiben, amire gondolsz az a spanyol kéttannyelvű, csak 2. nyelvként angollal.

Tanárok ott is vannak jók és rosszabbak is, mint minden iskolában. Osztálytársak meg minden évben mások nyilván, így majd a leendő osztályodtól függ majd, hogy milyen lesz a közösség.

2022. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És nagyjából mennyit várnak el? Úgy értem, hogy teljesítményben. Én úgy tudom, hogy nem egy versenyistálló, de ennél többet nem igazán tudok róla.
2022. márc. 6. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát, nem csak ez a 2 van Veszprémben. Bár a baj inkább magával a várossal van, a váltás óta főleg.

Ha lehet a Lovassy németesekhez kezdőként is menni, azt meggondolnám, mert az ér ott valamit. Manapság. Talán nem túlzás még az oázis a sivatagban se rájuk.

Egyházi iskolában talán kevesebb a régi komcsi tanárok által utódnak kinevelt tanár(nő).

Bár a Lovassy -háttere- időben gondoskodott arról, hogy a városban ma mindenütt a volt lovassisok üljenek a valamit számító döntéshozó helyeken.


Ilyenkor már késő, de sokat ér, ha valaki odamegy tanítás végére, és figyeli a hazafelé indulók viselkedését. Meg a honlapokat, hogy hol, mi folyik -vagy nem-.

2022. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!