Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veszprém Vetési Albert Gimnázi...

Veszprém Vetési Albert Gimnázium? Valóban olyan, mint a híre és csak nyomják rá a gyerekekre a tananyagot töménytelenül, vagy vállalható és szerethető átlagos gyerekeknek is?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Bár nem voltam vetésis, nem egy ismerősömtől hallottam, hogy a Lovassy beteges kergetése és beérési kísérlete miatt tényleg nagyon nyomják őket...ez annyira butaság szerintem, miért ne lehetne mindenki a saját helyén.
2021. febr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindkét gimi fideszközeli! Ezt azért érdemes tisztázni. És innentől felejtős is.
2021. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

2

Hát ezt a sületlenséget honnan vetted?

2021. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a kettessel, kedves kérdező :’D
2021. febr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
vetésis vagyok, nem egy egyszerű suli, hajtani kell, de abszolut nem teljesithetetlen.
2021. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a kettes gondolatát én is hallottam már, pedig szegedi vagyok lol. De akkor jó tudni, hogy csak pletyka :D
2021. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
A kettes hülye :DD A Lovassy pont hogy szeret lázadni, tapasztaltam pár évig, értékeltem is ;)
2021. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

7

Tényleg? És hogyan lázad? A transzvécével? Vagy hogy nem kell saját menza? Mivel?

2021. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
80%

Vetésis voltam, tapasztalatból írok mindent. Nem könnyű iskola, az elvárások magasak, de aki szeretne pl. egyetemre tovább tanulni, annak tudom ajánlani ezt a sulit. A tananyagot, amit leadnak, azt nem az iskola válogatja. Mindenhol azt kell tudni, az érettségiben is azt kérik vissza. VISZONT mivel a vetési egy elég kemény suli, megkövetelik azt hogy tanuljon a diák, ennek az eredményét is viszont fogják látni. Nem kell belerokkanni a tanulásba, ahhoz hogy jól teljesítsen itt a diák. Persze vannak kevésbé jó tanárok is, de nagyrészt csak ajánlani tudom. Amikor egyetemre jöttem, nem voltam meglepve a követelményektől, mert a vetési felkészített rá, ennek viszont kifejezetten örülök. A közösség szerintem nagyon jó volt és én imádtam itt lenni.

"Töménytelenül nyomják a gyerekre a tanulnivalót", hát, részben, de ennek az oka is megvan, amit már az előbb említettem. Aki nem szeretne tovább tanulni, annak nem lényeges egy ilyen szintű gimibe mennie, de aki igen, annak érdemes, és persze az egyetem sem lesz később leányálom. :D

2021. dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!