Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győrben a Prohászkában adnak...

Győrben a Prohászkában adnak igazolást, ha szóbelire megyek?

Figyelt kérdés
Holnap lesz szóbeli a Prohászkában, szülői igazolás nincs, mivel korábban magánügyi okok miatt szükség volt rá. Ha szól a gyerek, adnak igazolást, vagy felejtsem el, és próbáljunk máshonnan szerezni? Valamennyi óráról muszáj lesz hiányoznia, másképpen nem érünk oda.

2022. márc. 7. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább ne menjen a Prohászkába...

Odajártam általánosba,és hát,nem éppen jó,nxilván ezért "menekülnek" a Czuczorba belőle az emberek.

2022. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hála az égnek Prohászka csak második volt, és felvették az első helyre, szerencsére :)
2022. jún. 16. 20:08
 3/3 anonim válasza:
Mostanra azért szerintem elég klassz lett, bár nem tudom maradjak-e, oda járok és most lesz pályaválasztás, szóval vagy ez vagy valami technikum. Valaki valami tipp?
2022. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!