Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskola erősebb? -Szent...

Vistakri kérdése:

Melyik iskola erősebb? -Szent Angéla (budapest) -Prohászka Ottokár kat. Gimnázium (Budakeszi)

Figyelt kérdés

2013. okt. 9. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
A budakesziről sajnos nem tudok semmit sem, kivéve hogy már hallottam róla… A szent angéláról tudok egy két dolgot, mert oda járok:)! Az angéla jóval feljebb van mint az átlag oktatási szint. Van pár olyan tanár is aki mellette egyetemen is tanít, város szinten elég jó a biosz az angélában valamint a humán tárgyakat is jól tanítják és persze erősen. Én csak ajánlani tudom és nem azért mert odajárok. Nagyon jó tanárok vannak, és érdekesen beszélnek arról amit tanítanak!
2014. jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik tagozat ?
2016. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek négyosztályos gimik?
2016. dec. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Prohádzka erősebb!
2017. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!