Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a budapesti Szent...

Vélemények a budapesti Szent Angéla Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék járni és nem igazán tudom most így őszintén hogy milyen a suli mert eléggé ijesztő válaszokat olvasok róla itt.. bár mondjuk azok elég régiek is, remélem azóta változott. Milyenek a tanárok, mennyire sok a tanulnivaló, milyen az osztáyközösség? Légyszi ne olyan írjon aki 10en valahány éve járt oda, vagy csak hallotta hogy ezt mondják, hanem olyan aki TÉNYLEG ODAJÁR, vagy csak 1-2 éve ment el.

2022. márc. 11. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Szerintem, ha jót akarsz magadnak, ne gyere ide. Annyiban változott, hogy egyre rosszabb. A tanulnivaló az tényleg sok, mert teljesen magadra vagy utalva. Az osztályközösség, hát olyan nincs, kétféle ember van, a kiégett, csalódott és az álszent. Menekülj, ha szép gimnáziumi éveket akarsz.
2022. márc. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az hogy az osztályközösség rossz meg hogy sok a tanulnivaló az a te osztáylodban van így vagy mindenhol?
2022. márc. 12. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Általánosságban. A sok tanulással nem is lenne gond, a tesóméknál, aki másik suliban végez most pl. szintén sokat kell tanulni, de könnyebb , mert nekik segítenek a tanárok. A közösség meg olyan, amit írtam, sok jóra ne számíts.
2022. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia!Szerintem nem rossz suli az Angéla!Illete az sem igaz,hogy rossz a közösség,sőt.A tanulás része sem vészes.A kémia tényleg iszonyat rossz,de a többi teljesen válalható.Faktok közül szerintem jó a biosz,a fizika,töri,német,olasz.A többinél 50-50 van jó és kevésbé jó is.
2022. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy összességében meg általában milyen a közösség, hanem hogy abban az osztályban milyen, ahova téged átvesznek. De azért 11.-ben így félév után már nem nagyon lehetsz válogatós...
2022. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!