Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gróf Károlyi Kecskemét (Áfeosz...

Gróf Károlyi Kecskemét (Áfeosz) angol kéttannyelvűre hány embert vesznek fel?

Figyelt kérdés
.

2022. márc. 12. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Logisztikus szakmában? 30 főt. Illetve,ha ez egy vegyes osztály, németesekkel, akkor 20 angolost
2022. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kizárólag angolos osztály :)
2022. márc. 12. 19:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Milyen szakmában?


Én egy felsős diák vagyok, már nem is tudom, mik indulnak.

Csak az én osztályom vegyes kéttannyelvű.


Kitartást az első évhez 18 angolórával és 3-4 angoltanárnővel!

2022. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Logisztika. Tudnál pár dolgot mondani a suliról? Szóbelin nagyon aranyosak, és közvetlenek voltak... Köszönöm szépen :))
2022. márc. 13. 17:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Tudod,hogy melyik tanárnál szóbeliztél?


Persze,hogy mindenki aranyos, és közvetlen egy szóbelin. Ilyenkor mindannyian olyan idegesek vagytok/voltatok.


Viszonylag jó iskola...de már nem olyan magas szinvonalu, mint régen. És vegyes az összetétel. Vannak a kéttanos elitdiákok😎 és a 3 éves .1-esek. Majd szerzel tapasztalatot,ha ide jössz.


Igazából én nem jártam más középiskolába. Nincs összehasonlítási alapom. De iskolai életben nem olyan aktív suli. Nincs semmi közös műsor, ünnepség (már mindent csak videón nézünk meg) se sulirádió, vagy bármi móka. Se Mikulás, se Valentinnapi levelek...


De vannak jófej tanarok, es diákok 😎


Mit szeretnél tudni konkrétan?

2022. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nem emlékszem, pedig bemutatkozott...

Igazából, ezek érdekeltek amiket leírtál, még esetleg az érdekelne, hogy igaz-e hogy fizetős iskola? Ha igen, mennyit kell fizetni?

Szomorú, hogy nincsenek programok...

2022. márc. 14. 09:32
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem fizetős. Régen volt az.

Hát, azért vannak programok. Csak nem olyan jók. Pénzhét, nyelvihét, amik jelenleg is futnak.

Pár éve voltak a Károlyis napok. De az a covid miatt nincs már. Na, az talán igazi sulis dolog volt

2022. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Aha, értem... Valószínűleg, oda fogok kerülni, jó helyem van az ideiglenesben... Köszönöm.
2022. márc. 14. 14:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Bekerültél?
2022. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Bocsi hogy ide írom a kérdésem, de én is kéttannyelvűbe mennék. (Angol)

Szóval a kéttannyelvűbe minden órán angolul tanulnék vagy lennének magyarul is?

2022. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!