Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Élelmiszermérnökök!A suli...

Élelmiszermérnökök!A suli után mennyire gyorsan találtok munkát? Msc-t megéri elvégezni? Több fizuval kecsegtetnek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 20. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nagyon jó statisztika a felvin. Közel 10 éve gyűjtik az adatokat különböző szakon vegzettekről. Felvi.hu, adott szak szakleirasa, végzés utáni kilátások fül, statisztikai szerinti fizetés illetve elhelyezkedési százalék. Érdemes más mérnök szakokéval is összehasonlítani, mert elég nagyok a fizetési különbségek mérnöki szakmákkozott is. Az élelmiszer mérnök ha jól tudom fizetés szempontjából sajnos nem az élmezőnyben van. De nézd meg magad az a biztos.
2022. márc. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én most végeztem decemberben, és január közepe óta dolgozom. A fizu nem a legjobb, br 340.000 ft, a cafeteria 35000 ft havonta, és kapok bkv bérletet. Miután felvettek ide, nem keresgéltem tovább. Én is gondolkozom msc-n, de akikkel eddig beszéltem (korábban végeztek), szerintük a szakmai tapasztalat többet ér mint a "papír". Amúgy a diplomántúl honlapján is van egy elég jó statisztika.

[link]

2022. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt a linket akartam küldeni, itt szakokra nézve meg tudod nézni a statisztikát a különböző szakokról.

2022. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!