Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinusról vélemények/tapaszt...

Corvinusról vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Eddig úgy terveztem, hogy a Corvinusra fogok jelentkezni, apám is oda járt és már több szüleimmel egyidős ember javasolta.

De a közeli ismerőseim mind csak rosszat mondtak erről az egyetemről (bár tegyük hozzá, hogy egyikük se járt oda).

Szóval most elég tanácstalan vagyok. Eddig én ide akartam jelentkezni, de ha tényleg annyira rossz ahogy mondják akkor lehet el kéne gondolkodnom valami máson.



2022. márc. 21. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy jellemezném, hogy kevés benne a rossz, de a jó is. Ilyen semmilyen szerintem. Nincsenek se rossz, se jó tapasztalataim nagyon.
2022. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok kérdező.

Még a Corvinus van első helyen megjelölve, de lehet ELTE GTK lesz a befutó.

(Ingyen tanulhatsz angolul/németül például ami nekem nagyon nagy vágyam)

2022. márc. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Sziasztok. Én Corvinus-ra járok, más egyetemre nem jártem még, úgyhogy összehasonlítási alapom nincsen. Lassan végzek, úgyhogy van már bőven tapasztalatom. Szeretek ide járni, van egy csomó lehetőség, jó szakmai kapcsolatokat lehet kialakítani, az oktatás színvonala szerintem összességében jó (nyilván vannak kritikán aluli oktatók is, de olyan mindenhol). Szerintem gazdasági alapképzésre az egyik legjobb választás, ha mester diplomát is szeretnétek majd, addigra eldöntitek, hogy azt itt vagy esetleg ELTE-n :)
2022. márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!