Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetemen hol van...

A Debreceni Egyetemen hol van az E 103-as előadó?

Figyelt kérdés
Tehát melyik épületben? Holnapra nem ártana tudni, köszi előre is. ; D
2010. szept. 13. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
LOL... most tényleg ilyen reménytelen vagy??:S kérdezd meg a csoporttársaidat...:/ ha meg a harmadik (vagy második) oktatási héten még mindig nincs meg egyikük telószáma se, akkor eláshatod magad:/
2010. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
LOL! Ennyire semmi dolgod nincs, vagy csak itt éled ki a kisebbségi komplexusodat, mert senki sem hajlandó a hülyeségeidet hallgatni? Figyelj, ez ugyebár a GYK, ahol az emberek kérdeznek, mert tudják, hogy választ kapnak rá, természetesen nem a hozzád hasonló gyíkoktól. Ez csupán egy opció, és nem jelenti azt, hogy "reménytelen" vagyok. Egyébként képzeld megkérdezek másokat is, csupán gondoltam feldobom itt is a kérdés egy szabad percemben, nem tudtam, hogy ennyire fájok neked. >:-p
2010. szept. 13. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, nincsenek kisebbségi komplexusaim, SOTE-n vagyok végzős gyógyszerészhallgató.:P De én soha de soha nem tettem volna fel ilyen kérdést GYIK-en...

Nincsenek felsőbbévesek, akik segítik a gólyákat az első hetekben?

Vagy a tanszékek honlapján is szétnézhetsz, esetleg ha az órarendedben meg van adva az épület konkrétan, akkor reggel a portás, ill. bármely arra járó hallgató tuti szívesen útbaigazít. Néha fel kéne nőni már és önállóan megoldani a talányt.

2010. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem meg vannak. : p
2010. szept. 13. 23:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, h beleszólok:

"Nem, nincsenek kisebbségi komplexusaim, SOTE-n vagyok végzős gyógyszerészhallgató"

Iskola példája a kisebbrendűségi komplexusnak :D

2010. szept. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

LOL... remélem sikerült feltalálnod magad:)

Nem értem, miért számít kisebbrendűségi komplexusnak, hogyha egyetemista vagy (azért hivatkoztam rá, mert épp ezzel akartam utalni arra, hogy NINCS okom ilyesmire:))...talán pszichológiából szereztál az orvosi előtt diplomát, kedvesem?

Engem csak az bosszantott, hogy orvosira azért olyan járjon, aki egy olyan alapvető problémát (pláne 18-19 évesen), hogy egy tanterem meglelése meg tud oldani egyedül:P Amit bizonyára megoldottál azóta is...

2010. szept. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A kémia épületben van egy E 103-as terem, hogy az előadó-e, nem tudom. Az pedig nem kizárt, hogy van még ilyen jelzésű terem az egyetem sok épülete közül valamelyikben...

Egyébként pedig valóban nem ez a legjobb helye annak, hogy megkérdezd. A csoporttársaktól, felsőbbévesektől érdeklődve ugyanennyi idő alatt már rég választ kaptál volna - esetleg azt is vállalja valamelyik, hogy megmutatja, hol van. Nem teljesen elveszett ötlet itt megkérdezni, de vannak jobbak is.

Egyébként pedig nehéz ennyiből megmondani, hogy melyik épületben van, mert ugye hiába van a kémiában E 103-as terem, ha neked mondjuk gazdasági matematika órád lesz a GTK-n, akkor nem nyertél azzal, hogy órakezdés időpontjában a kémia épületben álldogáltál az E épületszárny 1. emeletén. Mert - amint írtam - több helyen is lehet ilyen számozású terem...

2010. szept. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!